Sabit İçerik

Aşil Tendon

123

Aşil Tendon

Biz inanmaktayız ki her birey doğru tanı ve tedavi ile en kısa zamanda sağlığına kavuşmalıdır. Doğru tanı ve tedaviyi etkileyen birçok faktörden hekim hasta ilişkisi en önemlisidir. Hekim hastasına zaman ayırarak onun şikayet ve isteklerini tam olarak anlayabilmelidir. Bu sayede kişiye özgü en uygun tedavi planlanabilir.

Bu inanışla hastalarımızın konfor ve mahremiyetini sağlayacak şekilde organize ettiğimiz muayenehanemizde hastalarımıza zaman ayırarak birebir ilgileniyoruz. Muayenehanesinde, modern muayene ve bekleme odaları, manupulasyon, alçı-atel uygulamaları, PRP Uygulaması, Botoks ve diğer enjeksiyon tedavileri ve küçük müdahaleler gibi her türlü ameliyat dışı tedavilereuygun pansuman ve müdahale ünitesi, bebeklerde doğumsal kalça çıkığı tanı ve tedavisine imkan veren ultrasonografiünitesi, topuk dikeni, fibromiyalji,  tenisci dirseği gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan ESWT ünitesi, ayak sorunuyaşayan hastalara büyük katkı sağlayan Kişiye Özgü Tabanlık ünitesi ile faaliyet göstermektedir.

Hastalarımızın ilk değerlendirme aşamasından tetkik, tanı, ameliyat ve tedavi sürecine kadar tüm aşamaları bizzat Prof. Dr. Şeref Aktaş tarafından gerçekleştirilir.

Prof. Dr. Şeref Aktaş Ortopedi alanında 25 yıllık Ulusal ve Uluslararası tecrübesi ile son teknolojiyi ve güncel tedavi yöntemlerini uygulamaktadır..

Tetkik gereken hastalarımızda, Anlaşmalı olduğumuz Merkezlerde transportları sağlanarak tetkikleri aynı gün içinde yapılabilmektedir. Hastalarımızın tetkikleri, yine aynı gün içerisinde Prof. Dr. Şeref Aktaş tarafından değerlendirilmektedir.

Siz de Hekim-hasta ilişkisine önem veren kliniğimizde muayene ve tedavi olmak istiyorsanız iletişim telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

www.serefaktas.com
www.ortopedi.tv

About the author

Prof.Dr. Şeref Aktaş

Leave a Comment